Event to my

Jesteśmy treścią każdego wydarzenia

Co to oznacza w praktyce? Tu nie ma szablonu. Artyści mają realny wpływ na to, co się dzieje na scenie, a każdy z widzów… też może wziąć udział w naszej zabawie. Stąd motywem przewodnim każdego eventu, performensu czy spektaklu LOCOMOTORY jest coś więcej niż chęć prezentacji „kolejnego nudnego przedstawienia” – ale człowiek i jego pasja. Dodatkowo stoją za nami ponad 15 lat doświadczenia scenicznego oraz tysiące godzin spędzone w kostiumach na festiwalach, paradach, eventach czy imprezach firmowych, które zaprocentowały zaufaniem wielu klientów.

Do kogo jest skierowana nasza oferta?

Współpracujemy bezpośrednio z organizatorami festiwali oraz z agencjami eventowymi. Przyjmujemy również zlecenia indywidualne. Jesteśmy gotowi zrealizować każdą akcję artystyczną, komercyjną i reklamową – po prostu napisz do nas!

Gdzie działamy?

Wszędzie!!  Z naszymi występami przez ostatnie 15 lat zwiedziliśmy praktycznie całą Polskę. Występowaliśmy też w kilku krajach europejskich oraz w bardziej egzotycznych lokalizacjach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman czy też Arabia Saudyjska. Dla nas nie ważna jest lokalizacja, w każdą imprezę i w każdym miejscu wkładamy tyle samo serca i energii.

Kim są nasi artyści?

Nasz zespół tworzą profesjonaliści w swoich dziedzinach. Znajdziecie wśród nas cyrkowców, szczudlarzy, tancerzy, performerów, tancerzy, aktorów ale przede wszystkim ludzi z wyjątkową pasją jaką jest sztuka. To tacy ludzie tworzą właśnie naszą grupę – Grupę Locomotora. Zaangażowanie i pasja artystów gwarantują fenomenalne pokazy oraz uśmiech na twarzach widzów:) A to dla nas jest najważniejsze……