Parady

Dobra impreza – to taka zwieńczona naszą paradą! Z łatwością rozkręcimy każde wydarzenie i dodamy mu nutę szaleństwa i bajkowości! Rozbawiony tłum chętnie podąży za naszymi kuglarzami i niczym lokomotywa poruszy każdą zabawę!

Parada jest barwnym, kolorowym, mobilnym widowiskiem, który doskonale nadaje się na imprezy miejskie i wszędzie tam, gdzie należy „zabawić” tłumy. Kolorowi, weseli artyści bez trudu przyciągną uwagę widza w każdym wieku, zajmą go, rozweselą i nawet zaprowadzą za sobą w wybrane miejsce kolejnych atrakcji.

Jest to środek artystyczny, który doskonale się sprawdza zarówno jako samodzielne zjawisko, punkt kulminacyjny imprezy, jak i jako tzw. „przyciągacz” na właściwą imprezę, gdyż rozbawieni ludzie chętnie podążą za kuglarzami.
Paradę możemy niemal całkowicie zaadoptować do potrzeb danej imprezy.
Nasi artyści potrafią stworzyć barwny, energetyczny korowód, z graną na żywo muzyką, układami choerograficznymi i pokazami cyrkowymi.

Powiedz nam czego potrzebujesz – a nasi artyści stworzą barwny, energetyczny korowód, z graną na żywo muzyką, układami choreograficznymi i pokazami cyrkowym